Doprava zdarma pri nákupe nad 90 EUR alebo 2800 CZK
Prečo bol batoh MEMMINO hitom tohto leta?

Dokáže „papierový” batoh zvládnuť pretancované noci, nečakanú letnú búrku či typickú festivalovú tlačenicu? Alebo dokonca drsnú nórsku prírodu a tamojšie upršané fjordy? Je dostatočne odolný       a priebojný, aby zvládol nie práve komfortné podmienky, dostatočne praktický, aby do seba ukryl všetko, čo môžeš pri zbieraní zážitkov potrebovať?

Toto leto bolo pre naše batohy Memmino poriadne dobrodružné! Neflákali sa so svojimi majiteľmi len po kaviarňach a dovolenkách, ale boli vyťažené od rána do večera, ba aj celé noci, často v neľahkých podmienkach. Vymetali totiž letné festivaly na Slovensku aj v zahraničí, a vybrali sa dokonca na výlet do Nórska — mekky outdoorových športov. Tancovali na rockovú, popovú či tanečnú hudbu,              v rytmoch hudobných legiend aj takmer neznámych alternatívcov.

 

Povedané rečou čísel, počas tohto leta sa zúčastnili na 12 rôznych festivaloch, jednom výlete na severe Európy a testovalo ich štrnásť rozličných testeriek. Preverovali ich nepremokavosť, odolnosť, praktickú, no predovšetkým módnu stránku.

Teda hlavne to, či taký batoh Memmino od značky UASHMAMA dokáže obstáť aj ako štýlový módny doplnok, pretože letné festivaly sú aj o tom – predviesť svoju fashion dušu. No nie?

Ako obstáli? Sú tieto batohy z prateľného papiera skutočne multifunkčné kúsky, ideálne nielen         na každodenné nosenie, ale aj na fashion párty?

Tak sa na to poďme spolu pozrieť.

Katka z @ceresne_na_mape otestovala batoh Memmino na festivale Atmosféra v Hontianskych Nemcoch. Priznáva, že spočiatku mala trošku obavy: „Bol so mnou od rána do večera. Na svoj mini predsudok, ako to všetko zvládne, keďže je vyrobený z papiera, som však zabudla hneď na začiatku. Správal sa totiž ako úplne normálny batoh, napríklad z kože. Je pevný, nevadili mu ani kvapky dažďa, ani slnečná páľava. Dokonca ani to, keď som ho položila do trávy. Oceňujem, že má veľa priehradiek a zároveň krásny, minimalistický dizajn,” nadchýňa sa Katka.

Dodáva, že „Memmino od UASHMAMA je dokonalý festivalový batoh, veľkosťou akurát taký, aby nezavadzal pri tancovaní, a zároveň aby sa doň zmestilo všetko dôležité.” Katka sa do svojho testovacieho batoha Memmino zaľúbila do takej miery, že si tento model kúpila v kašmírovom odtieni ako darček k svojej svadbe.

„Memmino je super festivalový batôžtek!” nadchýňala sa aj Edita (@edita_hilgartova), ktorá vyvenčila platinový ruksak z prateľného papiera na maďarskom festivale Sziget. „Memmino bolo veľmi praktické, tak akurát veľké aj na všetky veci, ktoré nosím so sebou stále (foťák, voda, svetrík). Ramienka sú skvelé, pretože netlačili ani sa nezarezávali,” opisuje svoje skúsenosti.

„Memmino je skvelé. Super parťák, veľmi praktický a štýlový! Zmestilo sa mi tam presne to, čo som potrebovala a ešte stále v ňom bolo veľa miesta. Pretancoval so mnou dve noci a vydrží teda naozaj všetky rytmy!” nadchýňala sa po svojich skúsenostiach Monika (@monikahalmi), ktorej batoh Memmino v okrovej farbe robil verného spoločníka počas tanečného festivalu Legits Blast v Banskej Bystrici.

Nórske fjordy a  dážď

Zuzka (@kejkaren) vzala Memmino pre zmenu na akčný trip do severského Nórska. Batoh                z prateľného papiera sa zmenil na chameleóna a Zuzke v plnej kráse ukázal svoju multifunkčnosť.    V lietadle jej poslúžil ako príručná batožina, počas trekov či výletov k nórskym fjordom ho zase používala ako outdoorový ruksak a pri objavovaní hipsterských nórskych kaviarničiek sa zmenil na štýlový módny doplnok. „Veľmi dobre sa mi s ním cestovalo. Sedela mi jeho veľkosť, farba, rozmiestnenie vreciek a aj to, ako sa nosí. Hodí sa ku každému oblečeniu, do prírody aj do mesta.  Do lietadla mi ako príručná batožina úplne stačil, vydržal aj dážď v nórskych fjordoch a prechádzky   v prírode. Je super,” hovorí Zuzka nadšene.

S dažďom malo skúsenosti aj Memmino v metalickom odtieni, ktoré testovala milovníčka módy Petra (@phromcova) na festivale Grape.

„Batoh je naozaj nepremokavý, podarilo sa mi to odskúšať na vlastnej koži, keď nás na festivale zastihla búrka.”

Petre sa páči, že sa „dá zladiť takmer s každým kúskom oblečenia a outfitu dodá šmrnc. Má takú akurátnu veľkosť, na festivaly ale aj do mesta. Nevyzerá vôbec veľký, no zmestila som doň 1,5 litrovú flašu, peňaženku, pohár a iné prkotinky. Jediné, čo by som urobila inak je to, že také malé vrecko, aké je pri chrbtovej časti, by som dala aj dopredu,” hovorí s úsmevom Petra.

Praktická stránka veci

Praktickosť ruksaku vyhovovala aj Veronike (@antoleckaa), ktorá zobrala platinové Memmino až     do Belgicka na kultový festival TOMORROWLAND! „Práve spomínané vrecko, ktoré sa nachádza zozadu batohu je ideálne na mobil. V ruchu festivalu som síce zvonenie nepočula, ale na chrbte som cítila vibrovanie mobilu, takže som vedela, že mi niekto volá. Skvelé sú aj odnímateľné ramienka, je to veľmi praktické,” hovorí Veronika. Na batohu Memmino sa jej páči kvalitné spracovanie. „Na pohľad by ste naozaj neverili, že ruksak je vyrobený z papiera”.

Veronika (@vero_vinco) s rovnakým platinovým Memminom zažila filmový festival Artfilm Fest           v Košiciach. „Vyhovovala mi veľmi jeho veľkosť. Zmestila som doň všetko, čo som potrebovala – fľašu na pitie, dokonca aj tablet! Bola som pritom zvyknutá na jeho väčšieho brata, batoh Memmo, takže som mala prvotné obavy, že do Memmina nezmestím všetko, čo potrebujem. To sa však nestalo.”

Praktický, štýlový a nenáročný – presne tak ohodnotila ruksak Memmino po testovačke na festivale Pohoda Nikola (@nikicuki). Páčilo sa jej, že je pohodlný, praktický a keď ide o údržbu, skutočne nie náročný. Spolu s Luciou, ktorá na Pohode testovala Memmino v okrovom odtieni, sa zhodnú, že ruksak znesie aj upršané počasie. Ba nielen to, Luciu udivilo, koľko toho zvládne a vydrží. Toho, že  je vyrobený z prateľného papiera, sa teda skutočne netreba báť.

Taká milovníčka festivalov, Adriana známa ako @adriazia, dokonca toto leto venčila svoje vlastné čierne metalické Memmino na viacerých letných festivaloch – od Pohody až po maďarský Sziget       či Grape. Pozrite sa, ako jej ladilo.

Náš záver

Naše Memmino batohy zvládli tohtoročné dobrodružné leto jednoducho na jednotku, čo poviete?

A nielen to. Batoh Memmino bol tento rok horúcim fashion kúskom. Šaty v boho štýle či kraťasy, kožená motorkárska bunda alebo jemný pletený svetrík – batoh Memmino je jednoducho univerzálny kúsok, ktorý doladí absolútne každý outfit.

Mimochodom, ostali sme prekvapené, koľko festivalov sa koná za jedno leto! Desiatky a desiatky hudobných, kultúrnych a umeleckých eventov. Preto sme sa rozhodli budúci rok pripraviť znovu podobnú testovačku niektorej z uashmamiek. Kam pocestuje? Čo zažije? Ak máte nejaký nápad, sem s ním:)

Vaša

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.