Doprava zdarma pri nákupe nad 90 EUR alebo 2800 CZK
Vdýchnite starým uashmamkám nový život
Vecičky od Uashmama nemusia končiť ako ďalší odpad, ak ich vynosíte, vypoužívate alebo vás jednoducho len prestanú baviť. Práve naopak, sú veľmi vďačné, aby ste im po „vypoužívaní” darovali druhú šancu a našli pre ne iné využitie, než aký bol ich pôvodný účel. Tu je pár tipov.

Mnohé veci prestanú slúžiť účelu, pre ktorý sme si ich pôvodne zaobstarali, a odrazu nevieme čo      s nimi. A tak často skončia ako ďalší odpad.

Naše Uashmamky z prateľného papiera sú však celkom iná káva. Sú veľmi vďačné, ak im po „vypoužívaní” darujete druhú šancu. Vďaka svojej univerzálnosti, unikátnemu materiálu a farebnému prevedeniu pre ne totiž môžete  nachádzať stále nové využitie, než bol účel, s akým ste si ich pôvodne kupovali.

 

Redizajnovali ste kuchyňu a to vrecko na chlieb vám už jednoducho s novou farebnou kombináciou neladí? Presuňte ho do obývačky a premeňte na štýlový kvetináč.

 

Veľa našich zákazníkov nám posiela fotky svojich Uashmamiek a píše, že ich používajú úplne  inak, než s akým zámerom si ich pôvodne kupovali. A boli by ste prekvapení, že ide často práve o kabelky a tašky! Najmä modely z kolekcie CARRY nájdu vo vašej domácnosti všestranné uplatnenie pre všetko, čo potrebujete upratať, schovať či nadekorovať. S týmto nápadom prišla  aj naša kolegyňka Zuzka. „Do vypoužívanej kabelky Carry som ukladala časopisy alebo drobnosti a keď ma to prestalo baviť, premenila som ju na  kvetináč,” spomína.

 

A ak vás bavia ručné práce, z použitých tašiek UASHMAMA viete napríklad vytvoriť obal na knihu     a venovať ho jako originálny darček svojim blízkym na sviatok, tak ako naša verná zákazníčka          a tvorivá duša Lucka z Trnavy. Alebo si nimi dokonca viete prečalúniť nábytok – presne takúto vynovenú stoličku nájdete v našom Showroome v Šamoríne a vyzerá fakt štýlovo! Čo poviete?

 

Za neoficiálnu expertku na „oživovanie vecí” sme pasovali našu Natali. Dokonca je to jej hobby – hľadať starým veciam nový život. Natali veci zo zásady nevyhadzuje,  ak nie sú totálne rozbité, pokazené a úplne nepoužiteľné. Dokonca so smiechom priznáva, že niekedy má kvôli svojej záľube  s mužom aj výmenu názorov. Pretože pre každú vec sa snaží nájsť nejaký nový účel, aby ju mohla zachrániť a neskončila v koši, ak to nie je nevyhnutné.

 

Napríklad?

 

„S Majkou sme sa pri rozbiehaní značky UASHMAMA na Slovensku a v Čechách rozhodli, že vizitky si nedáme tlačiť na klasický papier, ale vytlačíme si ich na náš prateľný papier pochádzajúci               z obnosených tašiek UASHMAMA. Máme tak naozaj originálne vizitky a naši zákazníci zase dostanú rovno do ruky kúsoček prateľného papiera, ktorý si vedia ihneď otestovať,” hovorí Natali.

 

Natali s Majkou však upozorňujú, že treba mať na pamäti, že „hoci je náš unikátny prateľný papier
fakt klasa a vydrží veľa, je to koniec koncov stále len papier, a tak s ním treba aj zaobchádzať.”

 

A čo je na tomto „oživovaní” uashmamiek úplne najlepšie? Nielenže prebudíte svoju fantáziu             a vytvoríte si jedinečné doplnky, ktoré nemá nik iný, ale navyše tak robíte niečo aj pre túto planétu – ušetríte ju od ďalšieho, zbytočného odpadu. A za ten dobrý pocit to predsa stojí nie? 🙂

Ako vdychujete starým veciam nový život vy? Aké iné využitie ste našli pre Uashmamky? Podeľte sa o to s nami!

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.